Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy nem jön meg?

Normális, hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
Július 19-24-ig táborban voltam Balaton mellett és minden nap lementünk 2-szer 2 órát fürödni. Mikor hazaértem más nap reggel 25-én reggel észrevettem hogy barna folyásom van. Hát jó beraktam egy betétet. Ez volt 3 napig. Most 10-e körül kellene megjönnie de még nem jött meg. Szeptemberben lesz 1 éve hogy menstruálok. Minden hónapban a menstruációm 5 napig szokott tartani. Az a barna folyás az menstruáció is lehetett vagy csak sima folyás? Ez az első alkalom hogy ilyen történt. 12/L

2015. aug. 13. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
És nemi életet nem élek csak masztizni szoktam kb. heti 1-szer.
2015. aug. 13. 12:38
 2/6 anonim válasza:
Ne aggodj, ez azt jelenti, hogy meg nem allt be rendesen, mert meg "kicsi" vagy, idovel eleri azt az idoszakot amikor pontosan tudni fogod, jegyezd fel mikor mivan, h kovethesd,es a masztitol semmi bajod nem lesz! :) szerintem ez lehet h az volt, nekem is volt regen, nemtudom.
2015. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimaradhat, késhet, ilyenkor még normális. Viszont a táborban lehet elkaptál valamit, ha büdös a barna folyás és nem múlik, akkor orvos.
2015. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
normálisnak tűnik, ilyenkor még totál összevissza van, nekem az elején több hónapig nem volt semmi az első néhány alkalom után, aztán később beálltnagyjából, bár így se napra pontos, de ez olyan 1-2 év is lehet, semmi gond szerintem
2015. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Semmi gáz :)


Nekem is volt olyan kb ebben a korban, hogy teljes fél évig kimaradt :D De semmi probléma nem lett belőle, utána normálisan beállt ahogy kell neki :)


Ne aggódj ;)

2015. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megjött 18-ra reggelre sajnos eltartott 20-ig is ezért nem tudtunk menni az Aquaparkba be nem baj mert helyette elmentünk Budapestre. Szerencsére nem is áztam át. Ott elmentünk a Hol nem volt parkba meg az Óriáskerékre szóval nagyon jó volt. :) Már el is múlt most már megnyugodtam. :)
2015. aug. 31. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!