Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és még nem...

12 éves vagyok és még nem jött meg. Szeretném, hogy megjöjjön. Valakinek nincsen egy jó tippet, hogy mivel tudnám előre hozni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel ! 😀 De te már megkérdezted ! 😅 11/l
2015. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Miért kéne előre hozni? Addig jó amíg nincs meg. Bőven van még akár 4 éved is higy megjöjjön.

Előre hozni pedig semmivel nem tudod, a hormonjaidat nem tudod szabályozni. ...

13/l

2015. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban tennétek ha nem ezzel lennétek elfoglalva mert néhány éven belül olyan lesz mint pl.nekem . én is vártam ,de minek??Má !egbazon aggódok hogy bárcsak kiélveztem volna azokat az ébeket amikor m3g én is azon nyafogtam hogy jönne már meg.Teljesen felesleges ezen aggódni,majd ha eljön az odeje meg fog jönni,ne aggódjatok.15/L
2015. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek neked az, hogy megjöjjön? Ha majd megjön, örülni fogsz, ha elmúlik.


A kérdésre a válasz: nem, semmivel nem lehet előrébb hozni.

2015. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is vártuk,mert az a nemiérettsêg jele volt.


11 évesen jött meg,sokáig tartott mindig 8-11 napig,az első pár évben,a többieknek 11,5-12,5 évesen átlagosan,csak párnak 13 évesen,de senki nem csinált ebből később se melodrámát,persze nem örülök nyáron ha megjön,de 5 napot ki lehet bírni.

2015. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen jött meg,és pont amikor a strandon voltunk. Írtóra ciki volt.Gyűlölöm azokat a napokat amikor megvan.Azt hiszem leszakad a hasam és a derekam,és folyton azon imátkozom,hogy ne vérezzek át.Hisztis is vagyok azokon a napokon,és rendszerint akkor jön meg,ha utazunk valahová.Egyszer egy wellnes hétvégére mentünk volna a családdal és persze,hogy akkor jött meg.Mindenki elutazott én meg otthon maradtam.Szóval szerintem ne siettesd.
2015. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!