Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsaszínes, fehéres folyás...

Rózsaszínes, fehéres folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
4 hónapja menstruálok, mult hónapban 8.-án jött meg, és ma ilyen halvány rózsaszínes, fehéres folyásom van. Mitől lehet? Szerintetek holnap mehetek tóba fürdeni? 13/l

2015. aug. 7. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a menzeszed "előjele", hiszen mostanában kéne megjönnie. Én nem fürödnék a helyedben, csak tamponnal.


Ha meg nem jön meg a menzesz, de elkezd viszketni, vagy büdös ez a folyás, akkor az lehet fertőzés is, akkor majd menj nőgyógyászhoz.

2015. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki meg fog jönni ma...:'D de mázlista vagyok.. 1 kor mennénk tóra fürdeni, aztán meg nyaralás rokonokkal. Most ezt hogy mondjam el anyumnak hogy megjött? 1 re jönnek értem, meg alapból anyum fel se készített, azt se mondta el hogy ilyenkor hogy lehet vízbe menni meg semmit. Szóval ezt hogy mondjam el neki? Mert igy nem megyek el a rokonokkal mert egyedül nem szeretnék kint ülni, inkább maradok itthon. De nem tudom hogy elmondani....:( help pls
2015. aug. 7. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda anyudhoz, hogy "anya megjött a menzeszem, mit csináljak? Tudsz adni tampont?" Csak tamponnal tudsz vízbe menni, azt kipróbálhatod, de nem muszáj, ha nem akarod, csak akkor ugye nem mehetsz vízbe. Nem kell ezen sokat gondolkodni, csak mondd el neki.
2015. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Odamegyek hozzá az oké. De vissza kell mondanom a rokonoknak a nyaralást. És most hívjam fel keresztapám hogy megjött? Ez olyan ciki..:(
2015. aug. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!