Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinál egy nőgyógyász?

Mit csinál egy nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy késik a menstruációm. Még szűz vagyok. Mit fog csinálni a nőgyőgyász? Nagyon parázok, holnap lesz az első vizsgálaton a nődokinál. + hogy anyámnak férfi orvosa van.. Milyen vizsgálatokat fog végezni ? Mot vozsgál és hogyan ? Köszönöm a válaszokat!

14/L


2015. aug. 5. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért csak gyorsan íram mert telefonról vagyok.
2015. aug. 5. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:
14 évesen temészetes, hogy nem rendszeres.
2015. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ennyi idosen normális ha késik, még nem állt be. nem tudom szuzen hogy vizsgál, mert úgy nem voltam sose. de igazából nem vészes, csak kellemetlen. én is férfihoz járok.

lehet vervetelre elkuld. de sztem nem abnormális, ha 14 évesen késik m

2015. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel még orvoshoz sem kéne menned.

14 évesen az is normális, ha még egyáltalán nem menstruálnál és az is, ha kimaradna akár 2-3 hónap.

Amúgy csinálhat ultrahangot, megvizsgálhat kézzel, csináltathat vérvételt. Kb. ennyi.

2015. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__70880..


Tegnapelőtt leírtam ide, hogy mit csinált nekem az első vizsgálatomon. Az első válasz az enyém.

Amugy nem is biztos, hogy megvizsgál, mert ebben a korban normális, hogy nem rendszeres. Lehet, hogy csak annyit mondj, hogy 2 év múlva menj vissza, ha még mindjg nem rendszeres.

2015. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2015. aug. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!