Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mélysüllyedésem 18 évesen?

Lehet mélysüllyedésem 18 évesen?

Figyelt kérdés
A hüvelybemenetemtől irreálisan közel, kb 4-5 centire kitapintható a méhnyakam. El fogok menni nőgyógyászhoz, de nem akarok vaklármát, ráadásul még szűz vagyok és múltkor sem vizsgált meg emiatt rendesen. Ha nem méhsüllyedés akkor mitől lehet? (Szerintem 100% , hogy a méhszájat éreztem, bár nem vagyok orvos). Köszönöm a válaszokat előre is.

2015. aug. 1. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Es a tunetek?? Anelkul aligha.


Egyebkent valoszinu csak a megfelelo szoget nem talalod es a huvelyfalba utkozik az ujjad.

2015. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szűzhártyámon van egy nagyon pici rés, a mutatóujjam befér..de úgy a 2. Ujjpercig jutottam..egy gyűrű alakú izmos valamit éreztem, szóval nemhinném hogy a hüvely falába ütköztem...tampon sem ment fel tovább, amikor próbáltam, pedig ellazultam és mindent a keírás szerint csináltam (Természetesen mini tamponnal) Amúgy nagyon gyakori pisilésen kívül nincs más tünet. Menzesz is normális. A nődoki pedig nem csinált ultrahangos vizsgálatot.
2015. aug. 1. 19:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve elég erős folyásom van, de arra a nődoki simán felírt egy gomba elleni krémet, aztán kalap-kabát...azóta se múlt el teljesen, elég gyakran előjön. Amúgy nem lehet hogy csak simán ennyire rövid a hüvelyem? Bele kéne törődnöm hogy ilyen és kész?...ez esetben nemi élet kizárva egy életre.
2015. aug. 1. 19:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Hoppá, most látom hogy 'mélysüllyedés'-t írtam méhsüllyedés helyett :D...ezer bocs, remélem így is elég érthető a kérdés.
2015. aug. 1. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon ritka ebben a korban, főleg szülés után jön elő, de mivel nálam is ez a helyzet így tapasztalatból tudom, hogy lehet anélkül is. Nálam 2 éve derült ki (24 évesen) de voltak tüneteim, nem csak kitapintotta a doki. Nálad milyen tünetek vannak?
2015. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha csak ennyi a tüneted akkor nem valószínű, hogy ez a problémád.
2015. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!