Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok tampont ezek...

Használhatok tampont ezek után? 2 éve volt, hogy 14 évesen,4-5 órán át bennem volt a tampon, sírva szedtem ki, valami rá is volt tapadva belőlem. (húsdarabhoz hasonlítanám)

Figyelt kérdés
Szóval nagy nehezen óriási fájdalmak közt leszedtem azt a valamit, az nagyon durván kilógott a hüvelyemből, 2-3 cm hosszú 0.5 cm átmérőjű kis húscafat... Azóta nem mertem tampont használni, rettegek, hogy valami újra "rátapad" esetleg ugyan az, és nem fogom tudni kiszedni... Mellőzem a tampont?

2015. júl. 23. 15:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
teljesen természetes és nem "húscafat" hanem alvadt vér volt
2015. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Az méhnyálkahártya.
2015. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem alvadt vér volt, konkrétan mai napig kijön egy picit mikor megvan. Hús, vékony, ha megnyomom, ősszenyomom nem fáj, de ha húzom akkor nagyon. Van valami esélye hogy rátapad újra a tamponra? Úgy kellett "lekaparnom" akkor róla, kegyetlen volt. Vagy ez csak akkor azért fordulhatott elő, mert sok ideig volt benn a tampon?
2015. júl. 23. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Menj orvoshoz, ez nem normális, attól nincs ilyen, hogy sokáig bent marad a tampon.
2015. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De vajon mi lehetett ez? :/
2015. júl. 23. 16:14
 6/12 anonim ***** válasza:

A méhnyálkahártya-darabok megjelenése természetesis, jóval nagyobb is lehet, persze, hogy kijön és a tamponra tapad, ez ilyen. Ha nincs tampon, másra tapad, nem?


A gond a fájdalom. Ha valaki szűk és a tampon hozzá képest nagy, akkor még teljesen megtelve is kellemetlen, sőt fájdalmas lehet a kivétele (akár a betétele is).

De a lejött cafat már nincs összeköttetésben az ember testével, az már nem tud fájni...

2015. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ami rajta tapadt a tamponon cafat arról kellett lerángatnom a tampont.. És az a cafat nem jött ki belőlem... :(
2015. júl. 23. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Így már kicsit világosabb, bár így se tudom, miért nem jött ki, s azt írtad, 2-3 cm, innen gondoltam, hogy egyszer csak vége lett... Akárhogyan is, erre már nem tudok mit mondani, kis levált daraboknak kellene jönniük.
2015. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor a tampont mellőzzem? Esetleg az orvosi szilikon? Bár arra is ráragadhat... (mooncup)

köszönök mindenfajta segítséget

2015. júl. 23. 18:51
 10/12 anonim ***** válasza:
izé, lehet, hogy a szűzhártyád volt... van, akinek elég vastag. legalább így nem akkor fog fájni, amikor pasival leszel (vagy ha voltál már, akkor így nem fájt annyira, mint azzal fájt volna.)
2015. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!