Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
4 napja bulizni mentem és a kelleténél többet sikerült innom, annyira, hogy nagyon kevés dologra emlékszek(szinte semmire). Nem tudom, hogy szexeltem-e valakivel vagy sem. A menstruációm több, mint 3 hónapja nem jött meg, ezért követni sem tudom a naptárban, hogy mikor fog megjönni. Most a hasam görcsöl, több pattanásom is előjött. Ha most megjön akkor azt jelenti, hogy nem vagyok terhes, ugye?
2015. aug. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem minden esetben igaz ez. Azért is mivel néha terhesség alatt is előfordul vérzés. (Ritka persze.. de elég csavaros a dolog)

Azonban nem értem, hogy miért nem veszel egy tesztet, és győződsz meg a dologról? Mire vársz?

2015. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha megjön akkor nem lehetsz terhes. De hogy ezt tudd atomfizikus IQ kell minimum.
2015. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

igen, általában a menstruáló nők nem terhesek.

Vagy már 12 éves?!

2015. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a terhességi teszt kimutatja már ilyen hamar is ?
2015. aug. 4. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy egyik barátnőm úgy született, hogy az anyja végig menstruálta a 9 hónapot is...

Amúgy 3 hónapja nem jön meg és még nem voltál orvosnál?

itt az ideje elmenni

2015. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!