Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idoben vékony alkatom ellenére felszedtem 5-6 kilót es a hasam eléggé megnőtt.Nem érzékelem a tipikus terhességi jeleket,de ahogy olvasgattam a neten,sokan csak később jönnek rá,hogy terhesek.Nagyon felek,mert nem szeretnék meg babát,es a fiúval mar nem is vagyok együtt.Olyan 3-4 hónap körülre saccolom,ha egyaltalan tenyleg az.Nem faj a mellem,nincs hányingerem stb,de meghiztam es a pocim eléggé kikerekedett,kicsit olyan érzésem van,hogy feszül meg ezt a hirtelen hizast nem tudom mire vélni.Megijesztett a neten a sok történet,amiben azt írjak kismamák,hogy csak 4-5-6 hónaposan vették észre,hogy terhesek.Lehetek terhes szerintetek?
2015. júl. 31. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem akartatok gyereket, nyilván védekeztetek, szóval nem, nem vagy terhes.
2015. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze,szedem a gyógyszert, de az sem ad 100%os védelmet..
2015. júl. 31. 01:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel lemesz a boltba esveszel egy tesztet. A menstruaciod amugy megvan vagy kimaradt? Ez is lenyeges!
2015. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvan, bar ugy érzékeltem, hogy előző hónapban kicsit kevesebb volt a megszokottnál.
2015. júl. 31. 01:54
 5/6 anonim ***** válasza:
3-4 hónap alatt idk akk már mentsruáció megvan nem lehetsz terhes.
2015. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

minek kérdezed meg mégegyszer? basszus vegyél egy tesztet. ennyi idős terhesen már leugrana a csík a tesztről , észrevennéd.

hízni meg azért híztál mert sokat eszel. v

2015. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!