Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni a menzeszem...

Lilakecske kérdése:

Meg fog jönni a menzeszem amikor a gólyatáborban leszek :/ Ezt hogyan lehet késleltetni?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a válaszotok mert már nagyon beparáztam a barátnőmmel pedig mindent elterveztünk.És ezt az álmomat tönkre vágja a menstruációm.Eredetileg ha citromot eszek akkor késleltetni tudom 3-4 nappal.Nekem az pont megfelelne.Ha jó a citrom rá akkor mikortól kell szedni?? Előtte rögtön vagy előtte egy héttel vagy hogy?? Kérlek válaszoljatok! (:)

2015. aug. 4. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért vágná tönkre az àlmodat a menzeszed? Betét, tampon?

A citrom nem fogja neked 3-4 nappal késleltetni, max 1 nappal, de pl nekem egyáltalán nem hatott (1 héttel előtte kezdtem enni). Megpróbàlhatod a c-vitamint is, de nem garantálom, hogy bármi használ.

2015. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Betét van de tampon...na az kizárt...anyukám nem engedni és elég sok dolgokat fogunk csinálni pl: Kirándulni nekem pedig sok szokott jönni én pedig a bokorban cseréljek? Köszönöm a citromos válaszodat segítettél ^^
2015. aug. 4. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyukád nem engedi a tampont?????? MIÉRT?

Hány éves vagy egyébként?

Mikor lesz a gólyatábor?

2015. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem..nem engedi

13 vagyok

És augusztus 28-29-én lesz a gólyatábor de már nekem egy nappal hamarabb meg szokott jönni..27-én jön meg

2015. aug. 4. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen gólyatábor ez???

Milyen küzépiskola szervez ilyet?

2015. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6 osztályos gimibe mentem el...és a nyolcadikosokkal leszünk a gólyatáborba...
2015. aug. 4. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, a bokorban cseréld a betétet, én is azt csináltam a túrákon. Viszel egy zacsit a használtnak, semmi bajod nem lesz.

Én is úgy megyek táborozni, hogy meg fog jönni.

2015. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És akkor neked sem vált be az a citromos kúra vagy mi?
2015. aug. 4. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vált be, a menstruációt hormonok írányitják, nem a citrom.
2015. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Figyelj szerintem inkabb ne menj el. En elhiszem hogy elszerettel volna menni meg minden de mi lesz a egy tura kozepen elkezd gorcsolni a hasad vagy esetleg atazol, nem is kell hogy durvan latszon de eleg csak egy kicsi potty is. Ha esetleg elobb veszi eszre a mogotedd setalo mimt te. De ha meg te is eszreveszed akkor is hogy dogsz nadragot cserelni. Szerintem inkabb hagyd ki mert ha esetleg tortenik vmi azt sose mosod le magadrol.
2015. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!