Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy lehet hogy 8napig ugy...

Az hogy lehet hogy 8napig ugy vereztem hogy a legvastagabb tampon+betét átázott 30perc alatt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Marmint hogy nem vereztem el?
2015. aug. 3. 15:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják erős vérzésnek. A menstruációs vérzésnél meg nem lehet elvérezni...
2015. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van,az nem egy nyílt seb.Tehát max fáradtam lehetsz meg olyan sápadt mint a fal.
2015. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért ez nem teljesen igaz, nekem volt olyan erős vérzésem régen, mikor 17 voltam, apukámmal éltem és nem volt kinek szólnom így megpróbáltam titkolni, hogy annyira erős vérzésem volt hogy azt mondtam megy a hasam mert 5 perc alatt ázott át egy tampon és egy betét. Szó szerint ömlött belőlem a vér mint ha egy palackból öntenék. 2 nap után nem tudtam tovább titkolni mert reggel összeestem, mentőt kellett hívni mert nem volt vérnyomásom. Vérátömlesztést is kaptam.
2015. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ajánlanám a pásztortáska és a közönséges cickafarkfüvet, mert ezek nagyon hatásos gyógynövények erős vérzésre és menstruációs problémákra.
2015. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!