Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok már tampont,...

Használhatok már tampont, vagy még várjak vele? 15/L

Figyelt kérdés
Kényelmetlenül érzem már magam a betéttel, mert napközben nagyon erős a vérzésem és rendszeresen átázom. Este ilyen gondom nincs, mert olyankor egy-két cseppnél nem több a menstruációm, tehát a tampont csak nappal használnám. Érdemes áttérnem rá, vagy maradjak a betétnél?

2015. júl. 31. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy te érzed, bár ha átázol, akkor miért nem cserélsz gyakrabban?
2015. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van, ha átázol mindig, akkor sűrűbben kéne cserélned, de ha viszont még kényelmetlennek is érzed, amin egyáltalán nem csodálkozom, én is annak éreztem, akkor nyugodtan használj tampont. Én is ennyi idősen kezdtem el tampont használni, mert a betét számomra elviselhetetlen volt, illetve ha véletlenül félrecsúszott, akkor az nagyon gáz volt.

Ha még szűz vagy, de gondolom igen, akkor mini tampont használj először, ki kell tapasztalni, hogy mikor kell cserélned és nem lesz gond.

2015. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos volt olyan, hogy egy tanítási óra alatt átáztam, de egyébként is kényelmetlennek tartom, mert állandóan igazgatnom kell, mert elcsúszott.
2015. júl. 31. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod használni, nyugodtan. Én előbb akartam de mielőtt el nem vesztettem a szűzességem nem tudtam feltenni tampont annyira fájt még a pici is (tudnám miért...).
2015. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én reménykedem benne, hogy mivel erősebb a vérzésem könnyebben fel megy majd. De köszi a választ mindenkinek!
2015. júl. 31. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj, nagyon megkönnyíti az életet..! Mivel erős a vérzésed, valószínüleg könnyebben fel fog menni. 11 éves korom óta hasznàlok, semmi gondom nem volt vele :)
2015. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Betétben olyan érzésem volt, mintha pelenka lenne rajtam. Nagyon nem szerettem, ezért pár hónapja át tértem a tamponra, ami mellett maradt nekem a betét, de csak vészhelyzet miatt. Sokkal jobb érzés. Igaz így is éjszaka néha átázok, de már nem minden éjszaka. :)

Én első alkalommal az OB ProComfort mini tampont ajánlom. :)


14L

2015. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod használni, akkor nyugodtan.
2015. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!