Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nőgyógyászhoz...

Holnap megyek nőgyógyászhoz mert 17 éves vagyok és nincs rendszeres menstruációm szűz vagyok. Az orvos azt mondta hasi ultrahangot fog végezni?!

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyenbe része? Illetve mindkét mellemből nyomásra néha-néha jön átlátszó majdnem halvány sárga folyadék. Ez lehet mellrák? Nagyon félek.
2015. júl. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen hormonprobléma. A melledből jövő váladék is abszolút hormonproblémára utal.

A hasi ultrahangtól meg nem kell félni. Egyáltalán nem fáj.

Megnézik a hasi és kismedencei részt, hogy nincs-e valamilyen szervi probléma, esetleg ciszta, mióma, bármi.

2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hasi ultrahang az annyi, hogy levetkőzöl fent, és a gatyádat kigombolod. Megnézik ultrahang fejjel, nem fáj :)
2015. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
17 évesen nincs mellrákod, biztos hormonprobléma vagy ciszta.
2015. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen is simán lehet rákos, ne ámítsd már utolsó!


Kérdező: valszeg nem rákos vagy, de hormonzavaros az tuti van.

Hasi uh meg nem nagy cucc, pólót felhúzod mellkasig, a gatyádat kigombolod és csípőd alá tolod, lezseléznek (ez hideg) aztán ráhelyezik az uh fejet és körbenéznek.


Doki meg ha hüye, akkor kapásból foggátlót fog felírni, menj el endokrinológushoz is.

2015. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam ma,csinàltak vêrvêtelt jövő hêten hasi ultrahangot csinâlnak
2015. júl. 30. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi volt a vegen /. \
2015. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!