Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi ultrahang, amikor...

Hüvelyi ultrahang, amikor szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a menstruációm mindíg rendszertelen volt. 2013. decemberében jött meg normálisan legutóbb, attól kezdve pedig csak félévente egyszer. Elmentünk nőgyógyászhoz és elmondta mire gyanakszik, továbbá hüvelyi ultrahangot javasolt. Hallottam már róla, és eléggé megijedtem, hisz még szűz vagyok. Ugye nem veszíthetem el a szüzességem egy hüvelyi ultrahang során? Elég mókás sztori lenne belőle később, de most még a "rémült" állapotban tengődök. Valaki elmondaná a véleményét/ tapasztalatait?? Köszönöm! 19/L

2015. ápr. 10. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a szüzességet nem veszítheted el vizsgálat során - ahhot az kell, hogy szexuális kapcsoaltod legyen.


Másrészt semmiképpen nem sérülhetsz a vizsgálat során - ugyanis különbözö vastagságú készülékek vannak, és téged a vékonnyal fognak vizsgálni.


(Remélem, azt tudod, hogy a szüzhártya nem zárja le a hüvelybemenetet, csak egy többé-kevésbé gyürü alakú képzödmény, ami igen rugalmas. Éppen ezért nem szakad könnyen.)

2015. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Már hogyne veszíthetnéd el, de nem fogog.

Óvatosan csinálják, keress női orvost, ha lehet, ő talán megértőbb.

2015. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Furcsa egy érzés az biztos, elég "perverz" dolog, de nem fogod elveszíteni a szűzességedet és nem is fog fájni.
2015. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már hasi?
2015. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!