Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utazás közben szorulás? Mit...

Utazás közben szorulás? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttünk meg a tengerpartról,23 órát utaztunk busszal. Sajnos ez idő alatt nem nagyon tudtam székletet üríteni, pedig régóta éreztem, hogy kell. Már nagyon kellett amikor egy hosszabb pihenőnél beültem egy benzinkúti vécére. Mikor nyomtam, csak nehezen jött, és félúton megállt a nyílásomban egy nagyobb gombóc.

Mivel időhöz voltam kötve, többszörös erősebb nyomással és tornáztatással csúszott csak ki, utána véreztem, és a hüvelyemben is éreztem fájdalmat. Érzékenynek érzem azóta is. 23L


2015. júl. 27. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem bent szokott lenni akár 1 hétig is, nem tudom neked meddig gyűlt. De az én módszerem-lehet hogy gusztustalan, de máshogy nem sikerül néha- hogy wc papírral, ujjal kicsit felnyúlok és kibányászom. Jó még a tamarinlax lekvár és a sok folyadék, beöntés. Utólagosan körömvirág krémet ajánlanék.
2015. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából oda sem akartam nyúlni mert fájt,eléggeé ki volt már kitágulva mikor megakadt. Odaúton nem kellett egyáltalán. Talán ott kezdőfött a gond, hogy az ottani szállásunkon közös mellékhelységünk volt, és elötte alkalommal csak kevéske jött mert megzavartak. Elment az ingerem és nem tudtam folytatni.
2015. júl. 27. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanácsaim nem változtak én amióta az eszemet tudom evvel élek, már megszoktam a fájdalmat:D
2015. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!