Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás kimutatására tesztet...

Felfázás kimutatására tesztet hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Gyakran fölfázom, ilyenkor a szokásos fájdalmas tünetek jelentkeznek. Amikor még enyhébb a dolog, sokszor nem hiszek magamnak és "nem veszem észre a problémát". Úgy gondolom ha elmennék orvoshoz lehet nem is látna semmit, lehet beképzelem stb. E-miatt hiányozni a munkahelyemről kellemetlen lenne. Így amikor hirtelen elkezd nagyon fájni, akkor meg jön a sajnálkozás, hogy miért nem mentem akkor amikor még nem volt olyan nagy a baj. Jó lenne otthonra ilyen tesztcsík amivel tudnám "ellenőrizni magam". Ezen a honlapon találtam párat: [link]

Ezeket halandó felhasználók is ki tudják értékelni? Babát szeretnék. Az előzőnél is volt, hogy gennyt találtak benne, közben akkor tényleg nem éreztem semmit. El is vetéltem. E-miatt is szeretném.


2015. júl. 14. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket a teszteket ki tudja értékelni laikus is.

Tőzegáfonyát próbáltad már megelőzésre?

2015. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ha időben iszom használ, de ha kések vele egy kicsit is már nem hat :(

Köszönöm a válaszod!

2015. júl. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!