Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna szünű a menstruációm?

Barna szünű a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szóval, 2 napja megjött a mensim, úgy ahogy szokott- intenziv, vörös (vér szinű) vér, alhasfájdalom. Tegnap délután óta pedig kezd átszineződni, és ma vettem észre, hogy már konkrétan barna szine van, már nem olyan intenziv, de azért még jön belőlem, viszont barna a szine. Mi lehet az oka? Vagy mi ez egyáltalán? Köze lehet az esetleges felfázáshoz? Ilyen nem volt még eddig, és megijedtem kicsit. 17/l

2015. júl. 14. 02:33
 1/3 A kérdező kommentje:
szinű* elnézést
2015. júl. 14. 02:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel 17 éves vagy, nem állt be rendesen a menstruációd, így gyakran lehet barnázásod. De igen, ha felfáztál, akkor az is okozhatja :)
2015. júl. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én lassan 10 éve menstruálok és úgyanígy szokott barna lenni a vérem.... úgyhogy ne ijedj meg, ez természetes
2015. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!