Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura, nyálkás folyadék?

Fura, nyálkás folyadék?

Figyelt kérdés
11-12 éves koromban kezdtem menstruálni, és ha jól emlékszem, ebben az időben kezdődött ez a nyálkás dolog is. A színe általában ilyen aranysárgás, ha lehet ezt mondani és elég kellemetlen szaga is van. A a mensimmel minden rendben van. Mi lehet az okozója?

2015. júl. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ha hasonlit a szine a barnahoz es kellemetlen az illata, keresd fel a nogyogyaszod, nehogy valami komolyabb legyen
2015. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha kellemetlen szaga van akkor lehet valami fertőzés
2015. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál még nem jártam, de tekintve, hogy már 4-5 éve így vagyok, nem kellett már volna valaminek történnie?
2015. júl. 11. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kellemetlen szagról,vagy némi szagról beszélünk?


Mert minden testnedvnek is a különböző folyásoknak is van szaga.


Ez a folyás mielőtt megszáradna átlátszó vagy fehér színű?


Ha igen akkor normális dologról,a fehér folyásról van szó,az minden nőnek van és sokszor amikor ez száradni kezd akkor sárgás lesz a színe.

2015. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy ahogyan száradni kezd a folyás úgy lesz erősebb a szaga,tehát ha mielőtt megszáradt volna fehér vagy átlátszó színű és akkor nincs igazán szaga akkor valószínűleg csak fehér folyásról lehet szó,az meg minden nőnél,kamaszlánynál van.
2015. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg csak erről van szó, mert csak nap végére sárgul be, bár nem nagyon szoktam figyelni. :D Viszont egy picit idegesít, hogy már lassan 4-5 éve minden nap betétet kell használnom. Mikorra fog kb. elmúlni?
2015. júl. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!