Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz készülök menni...

Nőgyógyászhoz készülök menni mert lehet hogy hüvelygombám van de inkább az orvosra bízom.. Az van hogy még csak 15 vagyok le fog nézni engem az orvos? Illetve mit csináljak vizsgálat előtt hogy induljak el stb.

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
nem fog lenézni. előtte elég max rendbe tenni magad. mosakodj meg alul tiszta vízzel, a szőrtelenítést meg egy kényes dolog azt rádbízom, hogy döntesz. én csumbujjal nem állítanék be, de nem is kell csupaszon, mert képesek azért is beszólni.
2015. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem fog leszólni. Sajnos manapság akárhol elkaphatod a hüvelygombát: uszodában, nyilvános wc-ben (ezért sem szabad csak úgy natúrban ráülni!).

A vizsgálat előtt írd össze, miket szeretnél kérdezni, mert az izgatottságtól az ember hajlamos elfelejteni :) Mindenképp fürödj meg a vizsgálat előtt, szép, tiszta alsóneműt vegyél. Ha még szűz vagy, mondd meg neki, mert sajnos sok orvos nem veszi figyelembe ezt. Azt javaslom, ha teheted, női orvoshoz menj, ők általában toleránsabbak.

2015. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Na, itt van újra a női nőgyógyász kommandó!


Kedves kérdező!

Ahhoz az orvoshoz menj, akit barátaid, ismerőseid ajánlanak, vagy akihez esetleg anyukád jár. Az, hogy egy orvos toleráns-e vagy sem, nem a nemétől függ.

És ne izgulj miatta, nem fog lenézni. Ők tudják a legjobban, hogy gombás vagy akár bakteriális fertőzést bárhol, bármikor nagyon könnyen össze lehet szedni, főleg azoknak, akik érzékenyek erre.

Vizsgálat előtt tisztálkodj meg, vegyél tiszta fehérneműt. Menj szoknyában, mert így nem kell félmeztelenül végigsétálnod a vizsgálóból a rendelőbe, csak leülsz a székbe és fellibbented a szoknyádat. A vizsgálat nem fog fájni, kicsit kellemetlen érzés, de ha közben másra gondolsz, akkor az az 1-2 perc pillanatok alatt eltelik.

2015. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Én is nőhöz jártam 3 évig mert féltem. Most egy fiatal férfihez, és ő gyógyított meg. Olyat válassz, amilyet Te szeretnél.
2015. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Első vizsgálatodra én is női orvost javasolnék neked, mert kevésbé para elötte terpeszteni és talán jobban is tudsz majd figyelni arra, amit mond neked.
2015. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Lenézni nem hiszem hogy lenézne az orvos, hacsak nem valami orbotális tahó.

Ne borotváld le semmiképpen alul, mert nekem is szóltak elég durván emiatt egyszer, mondván hogy nem véletlenől van az ott, és ha szükségét érzem akkor legfeljebb ollóval rövidre.

A női orvos nagyon jó ötlet, ahogy már itt javasolták, főként ha még nem is voltál nőgyógyásznál, azért azok általában jobban megértik a nőtársukat és talán neked sem kellemetlen a csupaszkodás annyira.

2015. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok ellenzik a szőrtelenítést, mert az is egy védővonal a fertőzések ellen. A lényeg, hogy vizsgálat előtt mosakodj meg tusfürdővel, vízzel és kész, mehetsz hozzá.
2015. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem fog lenézni, kb minden második páciens ezért keresi fel. fürödj meg ennyi elég.
2015. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Szűz vagy még?

Remélem.


Ha még szűz vagy akkor most mesélek neked,az a helyzet a nők szervezete gombát termel és sokszor ez a gomba túlszaporodik bennünk,nagyon sok nőnek így lesz,sex nélkül is hüvely gombája,és erős antibiotikum szedése betegség esetén szintén okozhat ilyet,vagy nyílvános mozsdóba is össze lehet szedni,mert hiába mosol kezet,előtted ezren megfogták a kilincset is.



Alul mosakodj meg szépen és mivel elég nagy lány vagy,ha anyukád kísér el inkább várjon meg kint,mert elég ciki lenne ha előtte vizsgálgatnának és sok orvos erre nem figyel oda,hiába van a vizsgálóágynál függöny,nem húzzák el.Ez elég intim vizsgálat jobb ha orvoson kívül nem lát senki téged.


De általában a hüvelyből egy pálcika segításégével mintát vesz az orvos a hüvelyedből,így jobb ha hosszabb felsőbe mész,ami picit takar,ha nagyon szégyenlős vagy akkor meg női orvost keres.

2015. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igaza volt aki azt írta rajta kívül is hogy női orvoshoz menjen,főleg ha szégyenlős.


Én is nőhöz járok és utána néztem mindig hogy kiről mit hallani,tehát nem csak az orvos neme,hanem a róla hallottak is domináltak.


Nem bíztos hogy aki anyukájának,vagy barátnőjének megfelel,az neki is jó.Én anyám orvosához nem mentem volna el,én nőhöz akartam menni így jó női orvost kerestünk.


A kérdező igényeit,óhaját kell figyelembe venni és úgy utána nézni milyen orvosról hallani jót.


Ha a kérdező nőhöz szeretne inkább menni,akkor abban segíteni neki,ha férfihez akkor abban,sok nőgyógyász eleve az interneten is fent van már akár fotóval együtt ,kis bemutatkozóval.


Én magán orvoshoz járok,és ott sosem kellett az orvoshoz már levetkőzve mennem,hanem felöltözve(de sztk-ban is így volt,lehet szerencsés voltam)bementem,beszélgettem az orvossal és utána kellett átmennem a vizsgálóágyhoz,ott alul levetkőztem(zokni maradhatot,nadrág,bugyi le)felfeküdtem az ágyra,lábam a lábtartóra tettem és a többi az orvos dolga volt.


Magánorvosnál meg sok helyen asszisztens sem volt,ahol meg mégis ott volt elkülönített vizsgáló rész kialakítva így vizsgálat alatt az orvossal négyszemközt tudtam lenni,tehát más rajta kívül nem látot,én ezért is választottam a magán rendelést,ennyit ki lehet anyagilag bírni hogy diszkrétek legyenek.

2015. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!