Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellembôl tejszerű...

A bal mellembôl tejszerű dolog szivárog ha megnyomom. Nagyjábòl 10 hònapja. Mitôl lehet? 19/N

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez normális dolog. De ha gondot jelent, mutasd meg orvosnak.
2015. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha tényleg normális akkor nem megyek orvoshoz. Nem fáj a mellem,csak gondoltam megkérdezem,hátha másnak is van ilyen gondja. Terhes még soha nem voltam..
2015. júl. 8. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, szépen ballagj el a dokihoz. Nálam pajzsmirigyalulműködés okozta, kaptam gyógyszert, azóta minden ok.
2015. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, 10 hónap alatt nem jutott eszedbe orvossal megvizsgáltatni? Lehet hormonális probléma, akár agyban lévő (jóindulatú) daganat is, de az aszimmetria arra utal, hogy nem ez a gond jó eséllyel. Lehet akár daganat jele is, akár petefészek problémára is visszavezethető, és még ki tudja...

Két dolog biztos: nem normális jelenség és neten nem tudunk neked biztos diagnózist felállítani. Legyen önmagaddal szemben annyi igényesség benned, hogy kivizsgáltatod. Ha kínos, ha nincs időd, ha akármi, mert minden csak hülye kifogás és csak magaddal szúrsz ki, ha komoly a gond.

2015. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapja???

Rák tünete is lehet, de Te tudod...

2015. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon ideges lettem.. Félek!
2015. júl. 8. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minêl elôbb menj el orvoshoz! Barâtnômnêl sûlyos betegsêget jelzett, ês nem sokkal volt idôsebb nâlad.


Remêljûk, csak hormonproblêma lesz, de ne halogasd orvost.

2015. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Legalább googlen rákereshettél volna ennyi idő alatt ( ezt minden rosszindulat nélkül írom) és akkor tudnád, hogy nem normális.


femina.hu/egeszseg/emlovaladekozas_biztos_hogy_nagy_a_baj

2015. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

nem normális, de ne nyomkodd.

lehet hormonális gond, ne gondolj a legrosszabbra egyből, nincs semmi komoly bajod 19 évesen.

menj el dokihoz, így is sokat vártál vele

2015. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És mi lett a vége?
2017. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!