Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy ha januárban...

Normális az, hogy ha januárban szültem, és most jött meg azóta másodszorra, de ez a menzesz mar 2 hete tart?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, ebben a kategóriában jo helyen van a kérdés. Szóval először 8-9 héttel szülés után jött meg (rendesen 4-5 napig) utana hosszú szünet, és most ujra. Azalia fogamzásgátlót szedek. Először barnaztam, utana par napig rendes vérzés, és azóta is barnazok. Nem görcsoldó. Sokan mondjak, hogy ez igy belefér, természetes, szülés után, hormonok, stb. Jövőhet csütörtökön megyek nőgyógyászhot. Tapasztalt vki hasonlót?
2015. júl. 3. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Jav. Nem görcsölök. És plusz info, hogy sajnos nem szoptatok mar.
2015. júl. 3. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 hetes menzeszem fogi gátló miatt, volt sok egyéb kellemetlenségem is miatta ezért le is tettem. Szerintem nálad is ez okozhatja.
2015. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ditta323 ***** válasza:

Szülés után 7. hónapban "jött meg" előszőr ami úgy nézett ki, hogy 7 napig csak de.őtt volt egy pici, majd amit szedtem tabit nem lehet kapni így azáliát kaptam helyette amikor a 2. levélnél 3,5 hétig volt meg (ez volt a 9. hónapnál), azt a fajtát el is hagytam és most egy 3.-at szedek (eddig szerencsére semmi) Lányom 10 hós és még 2* szopizik.

Amúgy ismerősöm is így volt az azáliával.

2015. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fúj, akkor amiatt lehet. Amúgy is kérni akarok másik gyógyszert, de igy akkor végképp! Koszonom!!! 😊
2015. júl. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!