Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion hüvelytabletta mellett...

Klion hüvelytabletta mellett szexelhetek a párommal?

Figyelt kérdés
Tehát az történt,hogy 2 hónapja voltam nőgyógyásznál,és ott rákszűréshez vettek mintát.Hétfőn kaptam meg a letetet,vele egyeütt a klion-ra is a receptet.Amit nem értek.A 2 hónapos lelet szerint,van egy icipici éppenhogy észrevett baktérium,legalábbis az orvos szerint.Az utóbbi egy évben semmi tünetem nem volt,boldogan vígan szeretkezek a párommal amikor csak tudunk.Mikor orvoshoz mentem,vagy azóta is,semmilyen tünetem sincs.Nem fáj,nem szúr,nem éget,szex közben sem,folyásom sincs csak néha az a minimális.Pedig mikor tényleg összeszedtem valamit,akkor komoly probléma volt.Na most...valaki magyarázza el nekem,hogy miért kell ez a tabletta,ha én még a tökéletesnél is jobban érzem magamat.És nagyon el vagyok keseredve,hogy teljesen fölösleges ez a tabletta,és teljesen fölösleges az is,hogy emiatt kihagyjuk a "napi rutint". ://
2015. júl. 2. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza kéne menni a dokihoz megkédezni, megbeszélni.
2015. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orvos szerint van egy kis baktérium, tehát használd csak a tablettát és ez idő alatt ne élj szexuális életet.
2015. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsonak van igaza
2015. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!