Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes alaposabban kivizsgált...

Érdemes alaposabban kivizsgáltaton magam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

decemberben a volt partneremmel szeretkeztünk.

nagyon belendült és bedurvult. az aktus végére iszonyatos fájdalom fogott el az egész alhasi és altörzsi részeimen. szúró de még is erős fájdalom volt. olyan rosszul lettem, h másnap kórházba is mentem.

ott megállapították h megpattant egy ciszta, és a hasfalban is vévolt látható. most márciusban mentem vissza kontrollra(jelenleg nemlátott semmit a doki a hüvelyi ultrehangon), de mielőtt sorrakerültem volna az előző napokban a bal petefészkemnél, olyan lett volna mint mit a levegő beszorulása.

korábban csak a tompa szúró fájdalmat érzeztem, de ritkán.

mivel érdemes kezdeni és hogyan álljak az orvos elé h neküldjön el??.. (mondván van jobbdolga)

valamilyen ötlet?

a válaszokat előre is köszönöm szépen.


2010. márc. 2. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes visszamenni az orvoshoz, mert lehet, hoyg újabb cisztád van és az kezelésre szorul
2010. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen szerintem is menny nőgyógyászhoz megint..de ne ahoz, akinél alőzőleg voltál.. van jobb dolga -.- püff..ijet se hallottam még -.- válassz másik nőgyógyászt és mesélj el neki mindent. lehetőleg ojat válassz, aki nem bunkó. :D
2010. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!