Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is remeg a keze miután...

Másnak is remeg a keze miután megterhelte? Alaposabban kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Alapvetően, nyugalmi helyzetben nincsen problémám, egy nagyon minimálisan remeg a kezem, ha kitartom, de egyáltalán nem vészesen.

Viszont ha akár csak 15-20 percig pakolások valami 5-10 kilós dolgokat akkor utána úgy fél órán át némileg remeg a kezem, ha használom valamire, akkor kicsit erőteljesebben. Fokozatosan egyre javul és max fél órán belül minden rendbe jön.

Nem vagyok egy edzett ember, viszont egyszer megpróbáltam edzeni a kezeimet, 3-4 hónapon át minden nap súlyzóztam kis súlyzókkal, viszont azok hatására se javult a dolog.

Azt szeretném kérdezni, hogy más is tapasztal vagy tapasztalt-e ilyeneket és ha igen vezetett-e valami megoldásra. Az is írhat, aki semmi ilyesmit nem tapasztalt soha, kérem szépen, hogy írja le mennyire edzett a karja, csak hogy lássam, hogy mennyire nem természetes dolog-e és érdemes lenne-e orvoshoz fordulni vele.

Előre is köszönöm!


2009. nov. 18. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van!Ha nehezebbeket emelek, pakolok, vagy mikor gyerekekre vigyázok és emelgetem őket, vagy a kezemben tartom, akkor remeg utána a kezem!

Nem súlyzózom, mert nem akarok izmos karokat, széles vállakat, mivel lány vagyok és amúgy is erős csontozatú:)

De annyira nem foglalkoztam még vele, elmúlt, ennyi.

2009. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, nekem évek óta ilyen, igaz hol erősebb, hol gyengébb. Bár a legerősebb időszakában se volt olyan, hogy valamit ne tudtam volna csinálni miatta. Mondjuk ha órás lennék azzal szívtam volna az biztos... :)

Ha valaki még erre jár legyen szíves írni... :)

2009. nov. 18. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem is szokott
2009. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kiemeltem a kérdést, hogy több visszajelzés érkezzen. Olyanok is írjanak, akik soha semmi hasonlót nem tapasztaltak még.

Második: köszönöm Neked is a választ!

2009. nov. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!