Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez huvelygomba vagy mi?...

Ez huvelygomba vagy mi? Nagyon felek!

Figyelt kérdés

15 eves, szuz lany vagyok. Kb 3 napja viszket, eg odalent. De nem csak a nemi resznel hanem ahol pisilunk is. Ver voros ott a borom, mintha irritalt lenne. Anyum azt mondta mindig toroljem meg jol meg ilyenek es meg is csinaltam. Es mivel nem is otthon vagyok nem tud segiteni. Haza nem tudok menni csak egy het mulva. Nagyon felek mert nem tudom mi ez. Illetve sok folyasom is van. Valaki valamit nem tud?

Egyaltalan eltudok kapni huvelygombat szuzkent?

Segitsetek kerlek!:'(

Aludni se tudok annyira rossz..


2015. jún. 30. 02:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
Túlzott cukorfogyasztástól is kialakulhat, mivel a gombák cukron élnek. Ha van a családban cukorbeteg, az egészséged megérne egy kivizsgálást, ha már otthon leszel. Addig is állj le a cukorral, élesztővel, hátha jobb lesz.
2015. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!