Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio 3 hetes kesese?

Menstruacio 3 hetes kesese?

Figyelt kérdés
3 hete kesik a menzeszem,2 teszt is negativ left..tunetek megvannak,hasfelfujodas,ingerlekenyseg,görcsök...mitol lehet?

2015. jún. 17. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanában sok gyik-esnek késik, ahogy nekem is, lehet az időjárás.. :/ nekem 1 hónap kimaradt
2015. jún. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit csináltál mostanában? Végeztél megterhelő fizikai munkát? Az szépen el tudja tolni, plusz az időjárás, nekem attól is késett.
2015. jún. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem majdnemhogy két hetet késett.. mire most hétfőn megjött.. nálam a vizsgaidőszak stressze okozhatta valószínűleg, valamint az, hogy elkezdtem rendszeresen tornázni..

valamint a babára való ráizgulás, mert 3 nap késés után már kezdtem félni hogy babás vagyok, pedig tudtam hogy szinte kizárt, mert mindig védekezünk..:)

2015. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nekem is késik ma 4. napja, én is aggódom már kb. hétvége óta.. (lehet ez is a baj)

nekem csak petting volt, nem juthatott fel az ondó.. sztem nem lehetek terhes, de én is félek. remélem, mihamarabb megjön neked is.:)

2015. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi utolso😊 en be vagyok parazva meg almomban is ez aggaszt,sosem fordult meg elo,max 10-14 nap,de AZ amiatt meet lefogytam...holnap doki,var a teszt negativ ,a Baba nagyon nem jol jonne most
2015. jún. 17. 21:15
 6/7 anonim válasza:
na? :)
2015. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnapelött jött meg...vegre..a stressz volt AZ oka...hihetetlen milyen valtozasokat hoz AZ egesz szervezetre
2015. jún. 26. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!