Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése, majd...

Menstruáció késése, majd felfázás. Összefügg (het)?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. 10 éve menstruálok, jelenleg aktív szexuális életet élek, de amennyire lehet, felelősségteljesen, óvszerrel. Eddig normálisan megjövögetett, most 5 napja késik, ráadásul a melóhelyemen összeszedtem egy felfázást is. Tavaly már volt egy nagy riadalom, mert szintén nem jött meg, de azt megnézettem nődokival, elvileg az már lefolyt, nem maradt belőle vissza semmi. Mostanság elég sok stressz ér, új munkahelyem lesz, a páromnak is, meg a mostanin is teljesíteni kell keményen, de ez vajon ok lenne minderre?! Szerintetek várjak még és kúráljam otthon a felfázást, vagy menjek dokihoz, hogy nézze meg miért van ez bennem..
2014. szept. 4. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Ha normalisan vedekeztek a terhesseg 99%-ban kizarva.

Felfazast altalaban kezeltetni szoktak, ha par nap alatt elmulik, akkor nincs nagy baj.

Es 5 nap keses lehet stressz miatt is. Igen eleg nagy hatassal van ra.

De ha jonak latod elmehetsz orvoshoz.

2014. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!