Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az amikor megjön?

Milyen az amikor megjön?

Figyelt kérdés
Pár napja sárgásabb a váladékom és ma reggel vettem észre, hogy barna. Valószínüleg van egy fertőzésem, azt hittem azért barna. Aztán most piros lett. Csak ha jól tudom akkor ez fáj ha megjön. De nem érzek semmit azon kívül, hogy éhes vagyok :) . A kedvem se változott nem vagyok ingerlékeny, ideges, vagy ilyesmi (a barátnők sokat beszélnek ezekről onnan tudom) szóval tudnátok segíteni hogy mi lehet ez? Tuti hülye vagyok...
2015. jún. 16. 12:39
 1/5 anonim válasza:
Hany eves vagy kerdezo?
2015. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13
2015. jún. 16. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más! Valakinek erősebb valakinek gyengébb. Valakinek úgy indul meg mint a Niagara valakinek meg idővel erősödik fel. Nem is mindenki görcsöl.

Szerintem mindenképpen beszélj anyukáddal, vagy nővéreddel ha van, esetleg olyan barátnőddel akinek már megvan!

2015. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyával talán később, most dühös rám... tesóm nincs . Megyek, keresek egy barátnőt. Köszi a segítséget! :)
2015. jún. 16. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj ne már! Ha anyukád elé állsz egy ilyen kérdéssel biztos nem azzal fog foglalkozni hogy miért dühös rád!
2015. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!