Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor megjön a menstruációm az első két napban, ha nagy dolgomat végzem a wc-én akkor fáj az alhasam, ha "nyomok"?

Figyelt kérdés
Az első napon például nem is tudok wc-ni, mert annyira fáj, hogy szinte attól félek, hogy "elszakad" bennem valami. És az normális ha a menstruációm kb. 38 naponta jön meg?
2014. dec. 11. 01:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy 21 éves vagyok, a mestruációm 2-3 éve biztos, hogy ilyen. Hogy elötte milyen volt nem rémlik.
2014. dec. 11. 01:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj, sokszor a végbelem is nyilall, meg a szeméremcsontom, így én sem szoktam első nap kakilni, vagy kivárok, hogy kb. nyomni se kelljen, mert odahalok.


Tök természetes, hisz ilyenkor minden görcsben van ott, az összes izmod, kötőszöveted feszül, mint állat.

2014. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!