Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen nő a mellem az...

Hirtelen nő a mellem az utóbbi időben mitől lehet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok az utóbbi hónapokban hirtelen megnövekedett a mellem és még most is nő cseppet furcsa ez nekem mitől lehet? Mellrák ugye nem? Gondoltam hízás,súlyingadozásra okként de mikor nem híztam éppen akkoris nőtt.
2015. jún. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhesség?
2015. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terhességnél szokott lenni! Nekem is akkor volt.
2015. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekezünk a párommal egyszer nem szakadt ki mensim is volt ne ijesztgessetek kérlek...
2015. jún. 15. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért egy tesztet megér a dolog, amiket írsz, egyik se 1000%-os garancia.
2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De megnéztem a gumikat szentlélektől nem lehetek terhes.
2015. jún. 15. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyu, nem biztos, hogy terhes vagy, de ennek a hirtelen mellnövekedésnek a LEGVALÓSZÍNŰBB oka a terhesség. Egy tesztet megcsinálni semeddig se tart, szánd rá azt a néhány percet, már csak azért is, mert ha elmész orvoshoz a problémával, neki is ez lesz az első, amit meg fog nézni.
2015. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és a súlyingadozás nem lehet az oka.
2015. jún. 15. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hízáskor a melled is nő, de azt írtad, akkor sem állt meg, amikor nem híztál. Valamilyen hormonális eltérésre utal (végső soron a terhesség is azzal jár:-)), ha negatív a teszted, érdemes lenne beutalót kérned endokrinológushoz.
2015. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!