Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a bal lábam menzeszkor?

Miért fáj a bal lábam menzeszkor?

Figyelt kérdés

Az első nap gyakran (nem mindig) szokott zsibbadni a lábam menstruáció idején, de csak a bal lábam, a jobb nem. Meg néha a menzesz előtt egy nappal is. Inkább a térdemnél meg a combomnál, a lábszáram nem. Nem értem.


Köszönöm!



2015. jún. 13. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj.nekem is mindig fájtak a lábaim menseskor.Sajnos lesugárzik a fájdalom.
2015. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha már nem fáj a hasam, és még mindig zsibbadt a lábam?..Tegnap óta, pedig most még a hasam sem fájt annyira..
2015. jún. 14. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak menseskor van szerintem nincs okod az aggodalomra. Ha nem fáj akkor is vannak összehuzodások, válik lefelé a nyálkahártya ami kihat a környező idegekre is.Ha ezen kívül is szokott jelentkezni keresd fel a háziorvosod. De a nőgyógyásztól is nyugodtan rákérdezhetsz erre.
2015. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!