Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha folyton valaki...

Mi történik ha folyton valaki csúsztatja a menstruációját?

Figyelt kérdés
tehát nem engedi,hogy megjöjjön,folyton aktív tablettákat szed, és kihagyja a placebo-t.
2015. jún. 10. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
feltételezem mivel nem válik le rendszeresen a méhnyálkahártya ezért megnő az ezzel összefüggő daganatok esélye! Illetve nem lennék a helyedben ha majd megjön. Egyébként előfordulhat áttöréses vagy pecsételő vérzés. Nekem hormonális betegség miatt kimaradt 10 hónapig! hát senkinek nem kívánom, pedig egyébként is fájdalmasan menstruáltam, de akkor majdnem elsírtam magam.
2015. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg teljesen összezavarja a hormonrendszered, amit életed végéig se lehet helyrehozni. Egyébként a szervezetedet lehet nem érdekli és teljesen random időpontban kezdesz vérezni, ez egy csúsztatásnál is előfordul. Meg elég ciki, ha közben véletlen teherbe esel és nem veszed észre, csak amikor már túl késő.

Ha nem akarsz vérezni, beszéld meg az orvosoddal az injekciózás lehetőségét. Általában nem javasolják, megvan a maga hátránya, de a te döntésed.

2015. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!