Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedjem a Norcolutot?

Szedjem a Norcolutot?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja már, hogy nem jött meg. Még csak most mentem el dokihoz, mert most tűnt fel hogy már ennyi idő eltelt az utolsó óta. Sajnos soha nem volt rendszeres a menstruációm ezért nem tudom követni egyáltalán. Az abszolút lekezelő Dr. a kiselőadása után a Norcolutot írta fel, de elég sokfélét hallottam-láttam már róla és eléggé aggaszt, hogy nem tudom milyen hatással lesz rám. Tapasztalatok érdekelnének! :)

22/L


2015. jún. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az a baj, hogy nem tudod, hogyan hat rád, hanem az is gond, hogy nem tudod az okát a rendszertelenségnek. Csinált uh-t, hormon vizsálgatot? Lehet ciszta, hormon gond, pajzsmirigy probléma, pcos, ir is a háttérben, és ezeket a problémákat nem oldja meg a norcolut. Keress másik dokit, aki megkeresi az okát is a problémának.
2015. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos pont ez a problémám csak nem akartam ennyire részletes lenni. Tavaly volt hasűri folyadékom+mindkét petefészekben PCOS JELLEGŰ.. az az orvos el is küldött vérvételekre, hogy lehet csak hormonális a probléma, de aztán az ügy ott abba maradt, mert nem volt semmi időm. Ezért furcsálom, hogy egy év alatt ezek hova tűnhettek el...
2015. jún. 9. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék másik orvoshoz és kivizsgáltatnám magam, addig nem szedném a gyógyszert.
2015. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elindult a folyamat! Köszi a választ! :)
2015. jún. 11. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!