Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a terhesség jelei vagy...

Ezek a terhesség jelei vagy más betegségé?

Figyelt kérdés
Miután lejárt a menstruácóm együtt voltam a barátommal (május 29). Kb. 3 napja elég furcsán érzem magam: érzem, hogy alig birok állni a lábamon, nem birok sokáig gyalogolni, fáj a fejem, néha szédülök, ritkán a hasam is görcsöl, volt olyan, hogy fáztam, utána egyből melegem lett, elkezdtem nagyon izzadni. Ma már nem fázok, csak többször is elkezdek izzadni (nem a melegért). Fehérfolyásom van. A barátommal óvszerrel védekeztünk (nem ez az első alkalom), de félek, nehogy baleset történt volna.
2015. jún. 9. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A balesetet észrevettétek volna...normális esetekben.


Ilyen hamar amúgysem jelentkeznek tünetek, lehet, hogy vitamin hiányod van, gyenge az immunrendszered..

A fehérfolyás normális.

2015. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy terhesség lenne az oka.

Az is lehet,hogy a meleg miatt érezted így magad, én is szédelegtem a minap, vagy esetleg bújkál benned valami, talán megfáztál.

2015. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek inkább másnak a tünetei lehetnek, ha nem múlnak a rosszullétek, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni, felkeresni a háziorvosod.

Amúgy iszol elég vizet?

2015. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostanában több vizet iszom, mert eléggé szomjas vagyok
2015. jún. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!