Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek 13 évesen elkezdhe...

Szerintetek 13 évesen elkezdhetek tampont használni?

Figyelt kérdés
szűz vagyok de nem szeretem a betétet, lehet valami baja a szűzhártyámnak? mert mondták már de nem hiszem el
2015. jún. 7. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
OB minit pl., és óvatosan, egyébként nincs akadálya.
2015. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira felnyomni, nem lesz semmi gond belőle. Kezdj kis méretűvel.
2015. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Használhatsz, de mindenképpen minit.

És egyébként igen, van akinek már a tamponhasználat során "átszakad" a szűzhártyája, még azelőtt, hogy nemi életet kezd el élni. Szóval nyugodtan elhiheted, de ez nem feltétlenül van így.

Én is már azelőtt tampont használtam, hogy nemi életet éltem volna, én 14 éves koromban kezdtem a tamponhasználatot, de konkrétan ez a szűzhártyámon csak az első intim együttlétem során látszott meg.:)

2015. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. jún. 7. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Az első alkalomtól tampont használtam, mert utáltam a betétet, s mivel vannak erősebb napjaim, amikor a mini vajmi keveset ért s nem is mindig akar az ember 2 óránként cserélni, túrázik, utazik, unja, elég hamar bejött a normál is. Az is elég kicsi még, persze vannak extra szűk lányok, akiknek még a mini sem jó. A legtöbbeknek azért igen. Nyilván azzal kell kezdeni.
2015. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szűzhártyára azt mondják, hogy akár sportolás közben is átszakadhat, úgyhogy nyugodtan használhatsz tampont. Nekem régen nem engedte anya, hogy tampont használjak, pedig szerintem sokkal jobb dolog, ha lesz egy lányom, biztos, hogy a kezdetektől azt veszek neki.
2015. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!