Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Hallottatok a menstruáció...

Nők! Hallottatok a menstruációs bugyiról?

Figyelt kérdés

Itt olvashattok róla:

[link]


Aki tud angolul annak a linken belül van a hivatalos honlap is.


Mit szóltok hozzá?Kipróbálnátok?


2015. jún. 5. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem próbálnám ki, most gondold el ott van a vérzés egész nap, vagy bugyit cserélsz, az annyiszor x ezer forint.
2015. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lesz, aki beveszi ezt a hülyeséget, ők meg meggazdagodnak belőle.
2015. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

ez olyan, mint régen a gumibugy? :D

hát, kösz, nem, szeretem a modern dolgokat, de ez inkább "vissza a múltba" :)

2015. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs,hogy milyen vagy hogy-hogy működik,de számomra elég furcsa.
2015. jún. 5. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem világos egészen: felveszem ezt a bugyit, megtelik vérrel, és mikor mosom ki? Vagy ezt éjjel-nappal kell hordani?

Ekkora baromságot nem hallottam.

2015. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc, max. 6 óránként cserélnikell mert bomlásnak indul a vér. Én 1980-ban kezdtem menstruálni, akkor még vol gumibugyi is de azt ritkán haszáltuk mert utáltuk , volt olyan bugyi is aminek volt egy vizhatlan része, de nem voltak praktikusak. Vagy vattát használtunk, vagy textil betéteket, ha meg nagyon megvolt hogy ne ázzunk át egy nejon darabot tettünk a bugi(k)-ba.Ez a reklám kamu.
2015. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!