Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs migrénre valami...

Menstruációs migrénre valami segítség?

Figyelt kérdés

Menstruációs migrénnel küzdök. Van amikor könnyebben viselem, de most nagyon szenvedek tőle, ráadásul hétfőn vizsgázok és kicsit le vagyok maradva, így meg nem egyszerű tanulni :( Akinek van/volt hasonló problémája és tudja mi hozhat enyhülést, kérem segítsen!

Köszönöm!



2015. jún. 2. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a rendszeres és mértékletes kávéfogyasztás elmulasztotta. Tényleg! De lehet nem mindenkinek használ. Nem tudom iszol-e kávét.
2015. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót???

Nekem akkor voltak ilyen problémáim, amikor szedtem. Sokszor a menzesz előtt és közben olyan migrénem volt, hogy fel sem tudtam kelni egész nap. Hiába próbáltam több féle tablettát is, egyiktől sem lett jobb. Így nem volt más választásom, abba kellett hagynom a fogamzásgátlót. Azóta érezhetően csökkent a migrén gyakorisága, és már nem is olyan súlyos.

2015. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első, sajnos nem bírom a kávét meginni, egyszerűen rosszul vagyok az ízétől :(

Második, szedek fogamzásgátlót, sőt visszagondolva mielőtt nem szedtem nem volt migrénes fejfájásom. Lehet akkor nálam is ez a kiváltója :(

2015. jún. 2. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a fogamzásgátlótól volt migrénem...mióta abbahagytam, csak nagyon ritkán tér vissza. Szerintem próbálj ki másfélét, és ha egyik sem jön be, akkor jobb ha te is abbahagyod.
2015. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!