Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A páromat kell kezelni?...

A páromat kell kezelni? Klion-D 100

Figyelt kérdés
Sziasztok! Klion- D 100 hüvelykúpot írt fel a doki. azt mondta, hogy a páromat nem kell kezelni, viszont a betegtájékoztatón az áll, hogy kell...Ilyenkor mit lehet tenni?
2015. jún. 3. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztek, akkor érdemes. Mondjuk tudni kéne, hogy használ-e egyáltalán, ha már nincs semmi teszteredmény (ugyebár gondolom "hasraütésszerűen" írta fel)
2015. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megvizsgált rendesen, meg vett kenetet is.

Ma voltam, még nem kezdtem el.

Késik a menszeszem, de azt mondta kezdjem el, ha megjön akkor meg várjak..így is olyan hatásos?

2015. jún. 3. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel eve ugyanez tortent velem,es feltettem enis ezt a kerdest :D mi vegul nem kezeltettuk a parom,biztam az orvosomban(magan,nem sztks,gondoltam csak erti a dolgat,mert figyelt ram meg minden)..es nem fertozodtem vissza,pedig mi szeretkeztunk ovszer nelkul mikor volt a fertozesem. Es a klion d 100 helyrerakott :) de utana ajanlok huvelyph helyreallito kupot!
2015. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen nekem is ez a helyzet...néha mi is csináljuk gumi nélkül. Remélem nálam is hatni fog és nem fertőz vissza :)
2015. jún. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!