Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D hüvelykúp gombára?

Klion D hüvelykúp gombára?

Figyelt kérdés

Pár hónapja írta fel a nőgyógyász enyhe folyásra, azt mondta csak a felét használjam el, de semennyit nem használtam belőle, mert nem volt zavaró és bő a folyásom, nem akartam mérgezni magam. Most viszont pár napja enyhén viszket odalent. Eddig mindig segített a canesten, most is kenegetem azzal. Sajnos nőgyógyászhoz 2 héten belül nem tudok menni most. Pár napon belül meg fog jönni és utána csak soká kaptam időpontot. Erre a pár napja használjak a klionból vagy váltsam ki a megszokott canesten kúpot? A klionról azt mondják elég erős. Illetve voltam együtt a párommal is pár napja, akkor még nem igazán viszkettem és óvszert használtunk. Kezelni kell őt is? Mivel?

Köszi a segítséget!


2015. máj. 10. 10:44
 1/3 A kérdező kommentje:
És a canesten krém helyett a pimafucort is jó vagy az teljesen másra való?
2015. máj. 10. 10:48
 2/3 anonim ***** válasza:

A Canestennek csak gombaellenes hatása van, a Klionnak pedig antikabteriális hatása, ezért inkább jobb lenne, ha kiváltanád a Kliont.

Valószínűleg pont ezért írta fel a nőgyógyászod.

Azt hogy párodat, kell-e kezelni, az attól függ, hogy voltál-e vele együtt óvszer nélkül, azóta, amióta van neked ez a folyás.

A pimafucort is hasznos lehet, de az is csak egy krém, nem tud olyan jó hatást kifejteni, mint egy hüvelykúp, illetve abban van szteroid is.

2015. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

A klion ki van váltva, csak 2-3 napom van a menstruációmig úgyhogy azt felesleges most elkezdeni..a canesten az csak 3 napos plusz a krém...

Csak a klionnal még nincs tapasztalatom, meg azt mondták az erős, nem hiába mondta az orvos, hogy ne használjam el csak a felét...méregdrága hüvelyflóra visszaállítókra meg sajnos nincs pénzem utána:S

Sajnos tényleg nem tudok most 2 héten belül orvoshoz sem menni.

A folyás hónapok óta van és megesik néha napján, hogy pár mp-re nem használunk óvszert, de eddig nem volt baj, sosem adtam át neki semmit meg nem is kaptam vissza. Egy éve is mikor gombával kezeltem magam becsúszott pár mp, de nem kaptam vissza tőle. Csak annyira kínos ez, mindig van valami bakom, nem akarom őt is kitenni ilyeneknek :/

2015. máj. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!