Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom még húzni a menstruációt...

Tudom még húzni a menstruációt? Hogyan?

Figyelt kérdés

Ezen a héten fog megjönni, és csütörtökön 3 napos osztálykirándulásra megyek. Az első két nap nagyon rossz (görcsök, hányinger, hasmenés) szóval ha holnap nem jön meg, akkor nem tudom hogy túlélem-e ezt a kirándulást...

Jövő héten viszont elmegyünk a Balatonra (idén többet nem fogok tudni kimenni) és szeretnék úszni is, szóval ha holnap nem jön meg, akkor esetleg megpróbálom húzni ameddig tudom.

(elég cseles nálam, van hogy napokig annyira erősek a jelek, hogy azt hiszem bármelyik percben megjöhet)


Nyáron egy hétig rengeteget túráztam, azt hiszem emiatt 10 napot késtem. Szerintetek ha egy nap hirtelen nagy mennyiségű fizikai stressznek teszem ki magam, akkor csúszhatok egy hetet? Vagy tudtok más megoldást?



2015. jún. 1. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgyis akkr fog megjönni, amikor mentek a Belcsi felé - tapasztalat.


Amúgy gyógyin kívül nem tudod tolni.

2015. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma utolsó órán (töri TZ :/ ) megjött...
2015. jún. 2. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!