Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám minnél hamarabb...

Hogyan tudnám minnél hamarabb letudni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban jött meg először. Arra keltem hogy tiszta vér vagyok. Ma már csak inkább barnás pirosas folyásom volt. Holnap meg ugye 2 tesiórám lesz, és nemigen szeretném hogy átázzak vagy valami, mert még nem vagyok benne jártas. Hogy tudnám megoldani hogy enyhüljön a barnás vérzés?

2015. máj. 25. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy enyhüljön azt sehogy. De tegyél be egy új betétet tesióra előtt, vagy tegyél fel egy tampont és akkor nem lesz baj
2015. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod enyhíteni. Közvetlenül az óra előtt tegyél be nagy betétet. Ha még nem használtál tampont, én azt nem ajánlom. Óra után rögtön cserélj. Ha a két óra egyben van, akkor közben egyszer kéretőzz ki a wc-re. Nyugodtan elmondhatod a tanárnak, hogy cserélni szeretnél. De szerintem simán kibírja a két órát egy betét is.
2015. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik! A menzesz jön és magától múlik el, nem segítséggel.

Tesizni meg lehet így is én heti 8 órában sportoltam éveken keresztül. Betét, dupla bugyi, cicanadrág. Később tampon.

2015. máj. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!