Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikerült a baba vagy csak a...

Sikerült a baba vagy csak a stressz miatt késik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még a ciklusom közepén úgy ovu körül együtt voltunk a párommal,és elszakadt az óvszer,amit csak a legvégén vettünk észre.Konkrétan nem terveztünk babát,de ha véletlen összejönne, örülnénk neki.

Mindig 29 napra jön meg pontosan.

Most kedden (azaz 26.-án) kellett volna megjönnie.

Már lassan egy hete van az,hogy fájnak a melleim, hol görcsölök, hol nem, hol leszakad a derekam, hol nem.

Vizsgaidőszakom van,így azért akad stressz az életemben.

Ma csináltam egy tesztet de az egyértelmű negatívat adott, habár nem reggeli vizeletből csináltam.

Szerintetek nagy esélye van,hogy azért késik,mert baba van a dologban?! Vagy egyelőre várjak pár napot még egy tesztelésig?!

Csak normális válaszokat kérek,köszönöm.


2015. máj. 31. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:
4 hét után jelentkeznek a tünetek, nekem 2 hetet késett az előző, fájtak a melleim, érzékenyek voltak, a hasam is görcsölt, már reménykedtem... De megjött..
2015. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!