Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SŰRGŐS! SOS! Hüvelygombának...

SŰRGŐS! SOS! Hüvelygombának menyni idő kell a továbbfertőződéshez?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja volt hüvelygombám. Nem tudom honnan kaphattam el. Elmentem vele dokihoz akkor de mivel pont megvolt nem tudott/akart megvizsgálni csak felírt 1db. tablettát.

Attól a tüneteim elmúltak de mivel nem rendelt vissza azt hittem már kilábalatam belőle. Viszont kb egy hónap elteltével olyan tüneteim lettek mintha felfáztam volna. Állandó vizelési inger, csípett ha pisiltem és csak pár csepp jött. Ezzel elmentem urológushoz aki közölte h ez nem hólyaghurut hanem a kezeletlen hüvelygombám ami már a húgycsövemnél van. Nagyon megilyedtem és rögtön kértem időpontot a nődokihoz. A kérdésem az lenne h ez már nagyon nagy baj vagy gyógyszeresen még kezelhető??????


2015. máj. 27. 16:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy az urológus mondta..Megvizsgált ami abból állt h csinált egy törlést és látta h gombám van. Igen kell kontroll azért is kértem időpontot..holnap megyek.
2015. máj. 27. 16:48
 12/17 A kérdező kommentje:
És nem mert az a szer hólyaghurur ellen van nem hüvelygombára. Monural a neve..nézz utánna!!
2015. máj. 27. 16:50
 13/17 anonim ***** válasza:

11: Akkor mondta, amikor felírta a szert, nem?

Azt beszedted, tehát elmúlt, nem?

Akkor már nem aktuális, amit a kezelés ELŐTT mondott, mert az meggyógyult.

2015. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12: A szer gomba ellen van, ami a hurutot okozta.

A viszgálattal megállapította, hogy gomba vagy baktérium okozza-e a hurutot.

Megállapította, hogy gomba, és gombára kezelt.

Vili?

Hatásos is volt, mert elmúlt, tehát jó volt a diagnózis.

2015. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor mi a francért mondta és írta rá a papírra sok felkiálltójellel h menjek vissza a nődokihoz???
2015. máj. 28. 20:03
 16/17 A kérdező kommentje:
És amúgy nem múlt el mert még mindig rossz mikor pisilek!!
2015. máj. 28. 20:03
 17/17 anonim ***** válasza:

15: Mert ő csak az urológiai részt kezelte ki.

16: Hát, kérlek, összevissza beszélsz, az előbbi hozzászólásokban mást mondtál. Minden variációra válaszoltam, azokat használd fel! Üdv.

2015. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!