Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SŰRGŐS! SOS! Hüvelygombának...

SŰRGŐS! SOS! Hüvelygombának menyni idő kell a továbbfertőződéshez?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja volt hüvelygombám. Nem tudom honnan kaphattam el. Elmentem vele dokihoz akkor de mivel pont megvolt nem tudott/akart megvizsgálni csak felírt 1db. tablettát.

Attól a tüneteim elmúltak de mivel nem rendelt vissza azt hittem már kilábalatam belőle. Viszont kb egy hónap elteltével olyan tüneteim lettek mintha felfáztam volna. Állandó vizelési inger, csípett ha pisiltem és csak pár csepp jött. Ezzel elmentem urológushoz aki közölte h ez nem hólyaghurut hanem a kezeletlen hüvelygombám ami már a húgycsövemnél van. Nagyon megilyedtem és rögtön kértem időpontot a nődokihoz. A kérdésem az lenne h ez már nagyon nagy baj vagy gyógyszeresen még kezelhető??????


2015. máj. 27. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kezelhető, de nem értem, az urológus miért nem kezelt ki.

Minden kompetenciája megvan hozzá, és pont ugyanemiatt a tapasztalat miatt én meg is maradtam az urológiánál, nem mentem vissza a nőgyógyászatra ilyen gonddal többet.

2015. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Komolyan? Nekem ugye adott egy ambuláns lapot/leletet amire ugye ráírta a problémámat, hogy a hüvelyem is gyulladásba van, stb. és vagy 5 felkiálltójellel h nőgyógyászat!!!!!

Én sem értettem mert simán felírhatott volna valamit sztem de nem tudom..

2015. máj. 27. 16:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Én értem, de az urológiai problémát (és annak az okát) NEKI kéne megoldania!

Vizelési panasszal mentél, azt neki kéne kezelnie.

Ha már át van fertőződve, akkor neki kell szert adnia rá.

Most hazamész, holnap már véreset fogsz pisilni esetleg, avval visszamész, stb., az urológiai gond gyorsabb ellátást igényel, mint amenny idő alatt kikezelnek egy hüvelygombát, szoval attól nem fog elmúlni a hólyagfertőzésed.

2015. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a budapesti Keleti pu. messze van Tőled?
2015. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

JA nem a vizelési panaszokra adott gyógyszert, abból rendesen kikezelt..nagyon aranyos is volt szal azt a problémámat megoldotta csak mondta h nem a hólyaghurut miatt van hanem a hüvelygomba miatt ami már a húgycsövemnél van és ezért érzem a panaszokat.

Utolsó: nincs messze miért?

2015. máj. 27. 16:36
 6/17 anonim ***** válasza:

"Kb egy hónapja volt hüvelygombám." ..."Viszont kb egy hónap elteltével olyan tüneteim lettek mintha felfáztam volna. Állandó vizelési inger, csípett ha pisiltem és csak pár csepp jött. Ezzel elmentem urológushoz aki közölte h"


Akkor ez nem MA volt?

Akkor hogyhogy kikezelt már belőle?

Akkor ha kikezelt a hólyagpanaszból, akkor mi is a kérdésed?

Akkor most már nincs vizelési panaszod?

2015. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A vizelési panaszom megszűnt de a hüvelygombám nem csak a tünetek múltak el. Ezért vagyok megijedve mert elvileg már a húcsövemnél/húgycsövembe van. A vizelési panaszok is ettől jöttek amit az urológus elmulasztott de a gombát nem kezelte ki..azért küldött vissza nődokihoz.
2015. máj. 27. 16:42
 8/17 A kérdező kommentje:
És nem ma volt..
2015. máj. 27. 16:42
 9/17 A kérdező kommentje:
És amúgy a FŐ kérdés hogy a hüvelygombának mennyi idő kell a továbbfertőződéshez?
2015. máj. 27. 16:43
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincs időkorlátja, lehet 1 hét, de lehet 2 év is - sőt az sem törvényszrű, hogy átfertőződik.


"A vizelési panaszom megszűnt de a hüvelygombám nem csak a tünetek múltak el."


De ezt honna tudod?


"elvileg már a húcsövemnél/húgycsövembe van."


Ezt honnét tudod?


"A vizelési panaszok is ettől jöttek amit az urológus elmulasztott de a gombát nem kezelte ki."



Kikezelte.

Arra szedted a szert, amit felírt.


De ettől még érdemes a nőgyógyászati kontroll is.

2015. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!