Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig "normális" a maszatolás?

Meddig "normális" a maszatolás?

Figyelt kérdés

Párommal tegnap délután szeretkeztünk. Egyszer egy pillanatig nagyon erős fájdalmat éreztem. Ezek után a nap hátra levő részében érztem kis fájdalmat az alhasamban. Ma reggel óta viszont halvány barnás maszatolásom van. Feltételezem mindez azért van, mert mikor azt az erős fájdalmat éreztem párom felsértette a hámréteget és az enyhén vérezni kezdett. De normális az, hogy nem azonnal jelentkezett a maszatolás, csak másnap reggel? Vagy lehet nem is ez az oka?

Két hete voltam nőgyógyászati vizsgálaton (volt rákszűrés is), akkor nem talált semmi problémát. A mensesem másfél hete ért véget. Fogamzásgátlót nem szedek, mivel párommal sajnos nagyon ritkán találkozom (külföldön dolgozik), így minden alkalommal óvszert használunk.


2010. febr. 26. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt valszeg nem alakult ki semmilyen nőgyógyászati problémád, úgyhogy valószínűleg télleg csak hámsérülésről van szó. a maszatolás pedig azért nem jelentkezhetett rögtön, mivel valószínűleg nem nagy sérülésről van szó, tehát a vérzés sem túl intenzív, így kell egy kis idő, míg kiér a külvilágra. először felgyülemlik egy kis mennyiség, és csak aztán tud távozni. a hüvelyváladékoddal együtt. ne aggódj, a nyálkahártyán levő sérülések gyorsan gyógyulnak, 1-2 nap és már semmi sem lesz.
2010. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is hasonló válaszra gondoltam, de jó megerősítést olvasni :) Köszönöm szépen!
2010. febr. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!