Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve van hüvely folyásom. Az első nőgyógyászom azt mondta hogy gombás fertőzésem van. Megpróbáltam több gombás fertőzésre ajánlott készítményt de nem használt. Nőgyógyászt váltottam. Letenyésztették a hüvelyváladékom de mindenre negatív lett. Azt mondta az orvos hogy felborult a Ph egyensúlyom. Erre is több készítményt is próbáltam már de semmi hatás. Csak rosszabodik a helyzet.

Tüneteim: Viszket, éget de nincs szaga. Amikor a párommal együttvagyok fály a hüvelybemenetem.

Ha valakinek van valami hasonló tapasztala vagy tanácsa az légyszives segítsen mert már teljesen el vagyok keseredve.



2015. máj. 26. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Fél évig volt ilyenem. Végül kiderült, hogy stresszes eredetű. Mikor rendeződött picit az életem, úgy múlt el, ahogy jött.

Nálad nincs ennek lehetősége?

2015. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel tisztálkodsz lent? Ha nincs semmilyen fertőzésed akkor ezt ki lehet zárni legalább. Az biztos hogy egy felborult ph is van olyan kellemetlen.
2015. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja egyébként nekem fogi gátló miatt volt ilyenem, szintén fertőzés nélkül.
2015. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy stressz eredetű. De nem vagyok benne biztos.


Intim mosót használok már egy ideje.

2015. máj. 26. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, és kérj rá valamit.
2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem véres, vagy zöld, akkor nincs semmi bajod, fölösleges vele orvoshoz menni! A hüvelyfolyás természetes dolog.

Lehet pont azzal tettél rosszat, h mindenféle szert kipróbáltál! Keress másik orvost, aki ki tud kezelni ebből a helyzetből!

2015. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már kezdetektől fájt és égetett. Nem hiszem hogy ez természetes lenne viszont az szerintem sem tett jót hogy félrekezelt az első orvosom és mindenfélét felírt. De akihez most járok mindent tüzetesen meg szokott vizsgálni és ő sem tudja mi lenne a megoldás.
2015. máj. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!