Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Lovagolni járok és pár hete érzem hogy kialakult egy dudor a hüvelyemnél. Már dió nagyságú de nem gennyes csak kemény és fáj ha leülök. Nagyon félek hogy esetleg bartholin ciszta lehet pedig még csak 15 éves vagyok. Nem szeretnék műtétet, mivel lehetne otthon elmulasztani ezt a puklit?

2015. máj. 20. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos. Minél hamarabb.
2015. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dió nagyságú már elég necces és nem mondható normálisnak. Bejelentkezel egy nőgyógyászhoz és megnézeted vele minél előbb. Ha akarod, ha nem, ha szükséges meg kell műteni, de szerintem nem is altatásban csinálják, csak helyileg érzéstelenítik, úgyhogy nem kell tőle félni.
2015. máj. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én fóbiás vagyok a dokik miatt. Soha nem voltam nőgyógyásznál és olvastam hogy csak akkor lehet bartholin ciszta ha szexuális életet élnék de még csak 15 vagyok. Anya vett rá valami krémet meg jegelem aztán várok vele mi lesz. Mert régebben volt egy pattanásszerű dolog a hajlatban és az magától elmúlt.
2015. máj. 21. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább menj el a dokihoz. Lehet ad rá valami gyógyszert.
2015. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dió nagyságú dudort nem hiszem, hogy "házilag" el tudsz mulasztani. Én is lovagolok 10 éves korom óta, tehát 8 éve, de sosem volt ilyen.

ORVOS! Minél hamarabb!!!

2015. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!