Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyâszati vizsgâlat...

Első nőgyógyâszati vizsgâlat milyen?

Figyelt kérdés
Most megyek elso nődoki vizsgàlatra mert 17 êves vagyok ês nincs rendszeres menszeszem (szűz vagyok),nagyon fêlek azt irtâk sok helyen ultrahangos vizsgâlat van ilyenkor.Hogy zajlik egy ilyen?
2015. máj. 26. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ultrahangos vizsgálat nekem annyi volt, hogy bedugták a hüvelyembe a készüléket (nagyon vékony, alig éreztem). Ha szűz vagy, nem tudom neked csinálnak-e majd hüvelyi ultrahangot. Aztán tőlem vettek kenetet is, kis pálcikát dugtak be, és egy pici kellemetlen érzést éreztem kb 1 mp-ig, ennyi. A vizsgálathoz tartozott meg, hogy ujjal is benyúlt és megtapogatta kívül-belül a méhem. Úgy tudom szűzeknél ez nincs mindig vagy mashogy történik kicsit.

Semmitől nem kell félni, nem egy nagy cucc, furcsa hogy idegen előtt kell "kitárulkozni" de meg lehet szokni. Ha van bármi kérdésed még, írj nyugodtan privátot :)

17/L

2015. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvost keresnék a helyedben, mert azért nem annyira "ciki" beterpeszteni elötte, mint egy férfi elött, és az esetleges intim kérdésekre sem pirulsz el annyira..
2015. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmas, csak nagyon kellemetlen, ha szégyenlős vagy.

Női orvos keresésével mérsékelheted ezt.

2015. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. máj. 26. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy lesz hüvelyi UH is, lehet hogy a hasi is elég. Amúgy ki lehet bírni a hüvelyit is, nem igazán fáj, inkább olyan "perverz" az egész.

Én is női orvoshoz mennék, ha van rá lehetőséged, bár van akinek mindegy.

2015. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!