Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van okom aggódni...

Szerintetek van okom aggódni ilyen hüvelyi folyás miatt? 18/L

Figyelt kérdés

Kb egy hete volt az, hogy 2 napon keresztül barna folyásom volt, mint ami mensi előtt szokott lenni. Pedig akkor már 1 hete vége volt a mensimnek. Ez egyáltalán nem gyakori, ilyen még sosem fordult velem elő!


Most pedig pár napja vagy átlátszós, vagy halvány fehér nyálkát tapasztalok odalent. ILyen sem szokott lenni. Nem ég, nem viszket, nem csinál semmit, csak nyálkás. Gondolkodtam azon, hogy talán azért van ez, mert mostanság gyakran vagyok itthon bugyi nélkül, lenge nadrágban kényelmesen, és ez valami "védekező mechanizmus" a hüvelyem részéről a bacik ellen?


Tervezek orvoshoz menni, mert eddig még sohasem voltam, és már barátom is van kb 2 éve (vele csak pettingelünk), de addig is jó lenne egy kis megnyugtatás! Köszönöm!!!


2015. máj. 25. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
A barnás pecsételés lehet egy kis átmeneti hormonzavartól is. A nyákos folyás normális. Nagy baj biztosan nincs, a doki ki fog vizsgálni.
2015. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!