Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarosan 15 leszek, de még...

Hamarosan 15 leszek, de még mindig nem jött meg. Kezdek aggódni!?

Figyelt kérdés

Fehérfolyásom már legalább másfél éve van, szeméremszörzetem is kb egy éve, mellem az elég kicsi( kb 70A) de már régóta növöget, hónaljszőröm még elég kicsi(kb.1mm).

Ez azt jelenti,hogy későn érő vagyok?

Mikor fog kb. megjönni? Már elég idegesítő,hogy én vagyok az egyetlen! :(

14/L



#mell #menstruáció #folyás #szeméremszőrzet #15 hónaljszörzet #későn érő tipus
2012. szept. 4. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szia! :) Ne aggódj, mert 16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz! Ne azt nézd, hogy a többi lány már menstruál, mert ők attól semmivel sem értékesebbek, és Te sem vagy semmivel sem kevésbé jó, és értékes!!! :) Egyébként is mindenki más ütemben fejlődik! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenen ne aggódj, inkább örülj neki!! De komolyan, később biztosan visszafogod sírni ezeket az időket!!

egyáltalán ne zavarjon, hogy te vagy az egyetlen. ez nem baj, lehet, hogy egy kicsit fejletlen a petefészked (nekem is az volt) de ezen se aggódj.

tényleg csak örülj neki!! :))

2012. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, van még időd. Ne idegeskedj emiatt. Majd megjön, ha itt az ideje, nem olyan felemelő minden hónapban ezzel foglalkozni.

Nekem 16 éves koromban jött meg. Voltam dokinál is a biztonság kedvéért, de minden rendben volt.

Nem lettem az a szőrös típus, de a szőrtelenítésnél ezt már kimondottan előnynek érzem :)

2012. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha 16-17 éves korodra nem jön meg akkor menj majd orvoshoz!
2012. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon szerencsés vagy!!! Nekem egy éve jött meg. 12/L
2012. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne aggódj, majd megjön. :) örülj neki, ugyanis nem egy kellemes dolog, nekem már 3 éve van. :/


kérdezd meg Anyukádat, hogy neki mikor jött meg, ehhez tudsz viszonyítani. (persze nem mindenkinél jön be) :)


16/L

2012. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!