Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csíphet a censten kúp?

Csíphet a censten kúp?

Figyelt kérdés

lehet túl idegeskedem

nagyon dobog a szivem

most tettembe először

fáj is

kivenni már nem tudom

mit tegyek?


2015. máj. 24. 23:33
 1/8 A kérdező kommentje:
mondjátok h túl idegeskedem és reggelre nem fogok meghalni :D
2015. máj. 24. 23:35
 2/8 A kérdező kommentje:
Canesten*
2015. máj. 24. 23:39
 3/8 anonim válasza:
Igaz, én nem pont ezt a fajtát használtam, de az csípett eleinte nekem is. Szerintem azt jelzi, hogy gyógyít. Egy idő után nem fogod érezni.
2015. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a hegye egy nagyon picit még érezhető,de csak ennyire ment fel :S sok helyen olvastam,hogy szét se olvad rendesen :/ félek, hogy nem tudom majd kiszedni
2015. máj. 24. 23:42
 5/8 anonim válasza:

Hát lehet, hogy nem olvad majd szét teljesen. Holnap használj betétet, mert lehet, hogy kifolyik magától különben, ami megmarad belőle.

első voltam

2015. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bár az is segít, ha kicsit bevizezezd
2015. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem csípett, de nem hiszem, hogy baj ha kicsit csíp, nézd meg a betegtájékoztatót, lehet, hogy ez is ott van a mellékhatások között.

Ami nem oldódik fel, az ki fog folyni, ne aggódj, valami mindenképp történik vele, nem fog csak úgy ottmaradni. :)

Jobbulást! :)

2015. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem fogsz tőle meghalni. nekem valamikor meggyógyította a nyavalyámat.

de egyszer tipikus hüvelygombás tüneteim voltak, beraktam és úgy csípett, hogy majd beleőrültem. sokkal rosszabb lett tőle.

kiderült, hogy nem gomba, hanem baktérium

menj el nőgyógyászhoz mindenképp, mert sokféle kórokozó lehet. és ha nem a megfelelővel kezeled, akkor továbbterjedhet a gyulladás.

2015. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!